Beždžionėlė riedlentininkė

MVP: Most Vertical Primate

Beždžionėlė riedlentininkė / MVP: Most Vertical Primate (2001)
TVRip
   0
   0
3,6 (balsų: 956)
 • Metai:
  2001
 • Režisierius:
  Robert Vince
 • Šalis:
  Canada, USA
 • Aktoriai:
  Bernie, Louie, Jane Sowerby, David Kaye, Tony Alcantar, Cameron Bancroft, Ray Galletti, Troy Ruptash, Ian Bagg, Gus Lynch
 • Žanras:
  Komedija, Šeimai, Sportas
 • Trukmė:
  1 val 27 min
 • Kalba
  Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
Šimpanziukas Džekas – puikus ledo ritulio žaidėjas. Pakviestas į komandą jis tampa visų pasididžiavimu, varžybos laimimos tik Džeko dėka. Deja, atsiranda pavyduolių. Šie veikiai sumąsto, kaip sukompromituoti geriausią komandos žaidėją. Negalėdamas susitaikyti su neteisybe, Džekas palieka sportą ir klajoja gatvėmis, kol sutinka našlaitį Beną. Berniukas susidraugauja su čimpanziuku ir išmoko jį važinėtis riedlente... Ir Džekas padeda Benui laimėti gatvės riedlenčių varžybas. Nors ir smagiai dienos bėga gatvėse, – ledo ritulio Džekas nesugeba pamiršti. Jis grįžta į komandą ir toliau veda ją į pergales.

Vaizdo įrašas pilno filmo "Beždžionėlė riedlentininkė (2001)" įsijungia geroje kokybėje FULL HD 720 ir 1080 nemokamai, be registracijos.

Žiūrėti Treileris
Filmas prasidės po trumpos reklamos
* Brangūs lankytojai, reklama leistuve nuo mūsų nepriklauso. Atsiprašome...
Čia geriausias atsidėkojimas už mūsų darbą!

Pagrindinis skirtumas nuo kitų filmų svetainių yra patogus leistuvas filmo "Beždžionėlė riedlentininkė 2001 metų", kuris dirba su HD 720 arba 7080 kokybe, automatiškai prisiderina pagal jūsų interneto greitį!

Komentuoti
Rašyti komentarą
Atnaujinti kodą
KINAS.ORG — Patogi įvairių filmų peržiūra bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje, telefone arba planšetėje(android,ipad) arba kompiuteryje.