Tylus balsas

A Silent Voice

Tylus balsas / A Silent Voice (2016)
WEBRip
   1
   0
8,2 (balsų: 28992)
 • Metai:
  2016
 • Režisierius:
  Naoko Yamada
 • Šalis:
  Japan
 • Aktoriai:
  Miyu Irino, Saori Hayami, Aoi YÃki, Kenshô Ono, YÃki Kaneko, Yui Ishikawa, Megumi Han, Toshiyuki Toyonaga, Mayu Matsuoka, Sachiko Kojima
 • Žanras:
  Animacija, Drama, Romantinis
 • Trukmė:
  2 val 10 min
 • Kalba
  Lietuvių (Mėgėjiškas, dvibalsis)
Būdamas pradinėje mokykloje, Šouja Išida siekė įveikti nuobodulį žiauriausiais būdais. Kai kurčią Šouko Nišimiją perkelia į jo klasę, Šouja ir visa likusi jo klasė pradeda iš jos tyčiotis. Tačiau, kai jos motina praneša mokyklai apie tai, jis yra išskirtas ir kaltinamas dėl visko, kas buvo daroma. Po Šouko perkėlimo į kitą mokyklą, Šouja paliekamas savo klasiokų gailestingumui. Jis yra negailestingai ignoruojamas visus pradinės ir pagrindinės mokyklos metus, o mokytojai į tai nekreipia dėmesio. Dabar jau pagrindinės mokyklos trečioką Šoują vis dar kankina baisūs vaikystės prisiminimai. Nuoširdžiai gailėdamasis savo praeities veiksmų, jis nustato atpirkimo kelionę: susitikti su Šouko dar kartą ir viską pataisyti. Koe no Katachi pasakoja šiltą istoriją apie Šouja susitikimą su Šouko ir jo sąžiningus bandymus išpirkti kaltę, jam bebūnant gaudomam praeities šešėlių.

Vaizdo įrašas pilno filmo "Tylus balsas (2016)" įsijungia geroje kokybėje FULL HD 720 ir 1080 nemokamai, be registracijos.

Žiūrėti Žiūrėti Treileris
Filmas prasidės po trumpos reklamos
* Brangūs lankytojai, reklama leistuve nuo mūsų nepriklauso. Atsiprašome...
Čia geriausias atsidėkojimas už mūsų darbą!

Pagrindinis skirtumas nuo kitų filmų svetainių yra patogus leistuvas filmo "Tylus balsas 2016 metų", kuris dirba su HD 720 arba 7080 kokybe, automatiškai prisiderina pagal jūsų interneto greitį!

Komentuoti
Rašyti komentarą
Atnaujinti kodą
KINAS.ORG — Patogi įvairių filmų peržiūra bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje, telefone arba planšetėje(android,ipad) arba kompiuteryje.