Ar gali išsaugoti paslaptį?

Can You Keep a Secret?

Ar gali išsaugoti paslaptį? / Can You Keep a Secret? (2019)
WEB-DLRip
   1
   0
5,2 (balsų: 3250)
 • Metai:
  2019
 • Režisierius:
  Elise Duran
 • Šalis:
  USA
 • Aktoriai:
  Alexandra Daddario, Tyler Hoechlin, Kimiko Glenn, Laverne Cox, Sunita Mani, Judah Friedlander, Ashlyn Alessi, Sam Asghari, Bobby Tisdale, Kate Easton
 • Žanras:
  Komedija, Romantinis
 • Trukmė:
  1 val 34 min
 • Kalba
  Lietuvių (Mėgėjiškas, vienbalsis)
Kiekviena mergina slepia kalną paslapčių, kuriomis nė už ką nesidalintų su jokia gyva dvasia. Na, nebent tai – žavus nepažįstamasis, atsidūręs šalia tuomet, kai manei, kad lėktuvas kuriuo skrendi, netrukus suduš. Džekui (akt. Tyler Hoechlin) išpliurpusi slapčiausias savo gyvenimas detales, Ema (akt. Alexandra Daddario) jau netrukus suvokia frazės „koks mažas pasaulis“ prasmę – Džekas pasirodo esąs naujuoju jos viršininku! Kaip nemirti iš gėdos, kai jis ne tik žino slapčiausias tavo gyvenimo detales, tačiau yra ir velniškai patrauklus? Mielos damos, nepamirškite – viskas, ką išplepėsite žaviam nepažįstamajam, gali atsisukti prieš jus!

Vaizdo įrašas pilno filmo "Ar gali išsaugoti paslaptį? (2019)" įsijungia geroje kokybėje FULL HD 720 ir 1080 nemokamai, be registracijos.

Žiūrėti Treileris
1 Grotuvas
2 Grotuvas
Filmas prasidės po trumpos reklamos
* Brangūs lankytojai, reklama leistuve nuo mūsų nepriklauso. Atsiprašome...
Čia geriausias atsidėkojimas už mūsų darbą!

Pagrindinis skirtumas nuo kitų filmų svetainių yra patogus leistuvas filmo "Ar gali išsaugoti paslaptį? 2019 metų", kuris dirba su HD 720 arba 7080 kokybe, automatiškai prisiderina pagal jūsų interneto greitį!

Komentuoti
Rašyti komentarą
Atnaujinti kodą
KINAS.ORG — Patogi įvairių filmų peržiūra bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje, telefone arba planšetėje(android,ipad) arba kompiuteryje.